Podporujeme

 

Zdravím golfové příznivce České myelomové skupiny a posílám poděkování z Bostonu! Jsem zde na roční stáži v jedné z nejprestižnějších laboratoří zabývající se výzkumem mnohočetného myelomu pod vedením myelomového guru Dr. Nikhila Mushiho na Dana Farber Cancer Institutu. Věřím, že nejen znalosti a zkušenosti zde nabyté, ale hlavně změna myšlení bude přínosem pro mě i pro českou společnost.

Mgr. Zuzana Chyra, Ph.D.

Díky golfovému turnaji se podařilo zajistit 400 tis. Kč na pobyt výzkumnice Mgr. Zuzany Chyra, Ph.D. v laboratoři centru Dana Farber Cancer Institute v Bostonu.

Za podporu děkuje Česká myelomová skupina, nadační fond


MUDr. T. Jelínek

MUDr. T. Jelínek a prof. B. Paiva, Centro de Investigación Médica Aplicada, Universidade de Navarra, Pamplona, Španělsko, 20. 5. 2016

Zdravím golfové příznivce České myelomové skupiny a posílám poděkování ze španělské Pamplony! Strávím zde 1 rok v jedné z nejprestižnějších laboratoří průtokové cytometrie pod vedením Dr. Bruna Paivy a myelomového guru Prof. Jesuse San Miguela v Centro de Investigación Medica Aplicada.

Věřím, že nejen znalosti a zkušenosti zde nabyté, ale hlavně změna myšlení bude přínosem pro mě i pro českou společnost.

MUDr. Tomáš Jelínek

Díky golfovému turnaji se podařilo zajistit 275 tis. Kč na pobyt výzkumníka MUDr. Tomáše Jelínka ve flowcytometrickém centru ve Španělsku.

Za podporu děkuje Česká myelomová skupina, nadační fond

© 2021 CMG Golf Cup | mapa serveru | vytvořilo prezentační.info