Podporujeme

 

Zdravím golfové příznivce České myelomové skupiny. Chtělа bych vyjádřit svou vděčnost za cestu a podporu a možnost získat nové znalosti a pracovní zkušenosti ve vědecké laboratoři Kliniky hematoonkologie v Ostravě, Česká republika. Tato zkušenost je nesmírně důležitá a užitečná pro mou vědeckou činnost a pro život v České republice.

Alina Kovalenko

Díky golfovému turnaji se podařilo zajistit 265 tis. Kč na pobyt výzkumníka Aliny Kovalenko z Ukrajiny v laboratořích Kliniky hematoonkologie FN Ostrava a České republice.

Za podporu děkuje Česká myelomová skupina, nadační fond

 

Zdravím golfové příznivce České myelomové skupiny a rád bych vám poděkoval, že jsme mi umožnili strávit téměř rok ve španělské Pamploně. Díky této stáži se nám podařilo ve spolupráci s Dr. Brunem Paivou publikovat důležité výsledky v oblasti mnohočetného myelomu v prestižním časopise Clinical Cancer Research a zkušenosti zde získané jsem poté využil i pro další významné publikace naší skupiny v časopisech Nature Communications a Journal of Clinical Oncology, které se řadí k těm nejlepším na světě.

Mgr. David Žihala, Ph.D

Díky golfovému turnaji se podařilo zajistit 250 tis. Kč na pobyt výzkumníka Mgr. Davida Žihaly, Ph.D. v prestižních výzkumných laboratořích ve španělské Pamploně.

Za podporu děkuje Česká myelomová skupina, nadační fond


 

Zdravím golfové příznivce České myelomové skupiny a posílám poděkování z Bostonu! Jsem zde na roční stáži v jedné z nejprestižnějších laboratoří zabývající se výzkumem mnohočetného myelomu pod vedením myelomového guru Dr. Nikhila Mushiho na Dana Farber Cancer Institutu. Věřím, že nejen znalosti a zkušenosti zde nabyté, ale hlavně změna myšlení bude přínosem pro mě i pro českou společnost.

Mgr. Zuzana Chyra, Ph.D.

Díky golfovému turnaji se podařilo zajistit 400 tis. Kč na pobyt výzkumnice Mgr. Zuzany Chyra, Ph.D. v laboratoři centru Dana Farber Cancer Institute v Bostonu.

Za podporu děkuje Česká myelomová skupina, nadační fond


MUDr. T. Jelínek

MUDr. T. Jelínek a prof. B. Paiva, Centro de Investigación Médica Aplicada, Universidade de Navarra, Pamplona, Španělsko, 20. 5. 2016

Zdravím golfové příznivce České myelomové skupiny a posílám poděkování ze španělské Pamplony! Strávím zde 1 rok v jedné z nejprestižnějších laboratoří průtokové cytometrie pod vedením Dr. Bruna Paivy a myelomového guru Prof. Jesuse San Miguela v Centro de Investigación Medica Aplicada.

Věřím, že nejen znalosti a zkušenosti zde nabyté, ale hlavně změna myšlení bude přínosem pro mě i pro českou společnost.

MUDr. Tomáš Jelínek

Díky golfovému turnaji se podařilo zajistit 275 tis. Kč na pobyt výzkumníka MUDr. Tomáše Jelínka ve flowcytometrickém centru ve Španělsku.

Za podporu děkuje Česká myelomová skupina, nadační fond

© 2024 CMG Golf Cup | mapa serveru | vytvořilo prezentační.info